ELEKTROINŽENÝR

Staňte se součástí týmu Shimano. Přijďte k nám pracovat

Náš nový kolega bude členem oddělení Production engineering a hlavní náplní práce nováčka bude spolupráce na projektech automatizace oddělení manuální montáže a také podílení se na automatizaci výrobních strojů.

Pracovní místo je vhodné i pro absolventa, který se chce rozvíjet v oboru elektro a nevadí mu trávit většinu své pracovní doby ve výrobě.

Co požadujeme?

SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru.

Pozice je vhodná i pro šikovné absolventy.

  Zkušenost s PLC programováním výhodou.

Zkušenost s návrhem a projektováním v programu Eplan také výhodou.

Znalost anglického jazyka minimálně na základní úrovní.

Náplň práce?

Spolupráce na projektech automatizace montáže a výrobních strojů – testování a rozběh.

             Programování PLC a robotů (Mitsubishi, Toshiba, ABB).

           Návrh elektro-dokumentace strojů v programu Eplan.

A co nabízíme?

5 týdnů dovolené.

                                                                              Půlroční odměny na základě splněných cílů.

                                                                                                      Firemní kurzy Aj.

                                                                                   Zvýhodněné stravování – obědy za 1Kč.

                                                                             Nákup kol za zvýhodněné ceny a další benefity.

Trefa do černého? Nečekejte a napište

Nejpozději do týdne se ozveme zpátky.

Chci zvýšit své šance na uplatnění v budoucnu, a proto souhlasím, aby společnost Shimano Czech Republic, s.r.o., se sídlem Dětmarovická 403/4, 733 01 Karviná – Staré Město, nad rámec výběrového řízení na uvedenou pracovní pozici dále zpracovávala mé osobní údaje pro účely evidování mé osoby a nabízení obdobných pracovních příležitostí. Souhlas uděluji na dobu 3 let. Souhlas mohu kdykoliv odvolat. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze odpovědným zaměstnancům společnosti, a to pouze v míře nezbytné pro zpracování.
Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Shimano Czech Republic, s.r.o., IČ 25875701, se sídlem Dětmarovická 403/4, 733 01 Karviná – Staré Město, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

Informační memorandum