BENEFITY

BENEFITY

Proč k nám jít pracovat

Vaše pohoda a spokojenost v práci, ale i mimo zaměstnání, je pro nás důležitá. V rámci našeho přístupu jsme pro vás připravili řadu odměn, které si zasloužíte. K dispozici máte například týden volna navíc nebo vydatné obědy za korunu.

Máme toho ale daleko víc...


Obědy za korunu

Na kterých si pochutnáte. Každodenní menu – polívku a hlavní jídlo – si pochvalují opravdu všichni. Na polední pauzy se budete vyloženě těšit.

5 týdnů dovolené

Aby člověk dobře pracoval, potřebuje si pořádně odpočinout. Proto u nás máte týden dovolené navíc. A z toho dva dny tzv. speciální dovolené – nemusíte ji hlásit předem. Stačí ráno zavolat.

Finanční bonusy

Příplatky za práci přesčas, ve svátcích a o víkendech jsou samozřejmostí. Ale u nás jsou vyšší, než udává zákon. A už ve zkušební době dostanete ke každé výplatě finanční osobní ohodnocení.

Právník k dispozici

Život občas přinese situace, se kterými si sami neporadíte. S našim právníkem to ale bez problémů zvládnete. Stačí si s ním sjednat schůzku. Pomůže vám vyřešit, cokoli budete potřebovat.

Stravenky

Kantýna je otevřená jen přes den a během nočních směn se tam bohužel nenajíte. Nemusíte si zoufat, přichystali jsme pro vás alternativu. Dostanete plně hrazené stravenky.

Péče o pracovní oděv

Starost o čištění uniformy bereme na sebe. Nechceme po vás, abyste jejím praním zatěžovali svou domácnost. Prostě ji předáte a před další směnou vyzvednete čistou.

Výhodný mobilní tarif

S firemními tarify budete šetřit rodinný rozpočet, chcete-li. U mobilních operátorů můžete využívat speciálních cen pro sebe i svou rodinu.

Podpora kultury a sportu

Každoročně k výročí firmy dostáváte poukázku na sport či kulturu. Můžete si zajít do kina, pozvat partnera do divadla nebo si koupit permanentku do fitka.


Přidejte se k nám

Vyrábíme komponenty na jízdní kola a rybářské vybavení. V Česku je to 7rychlostní náboj s vnitřním řazením – tzn. malou převodovku, díky které na kole měníme rychlost.

Původem jsme z Japonska, ale najdete nás ve 28 zemích světa. Proto u nás nespolupracujete pouze s kolegy v Karviné nebo Ostravě, ale také s kolegy v Japonsku, Polsku, Holandsku nebo Singapuru. Spolu s nimi vytváříte kola, která někomu udělají radost. Někomu ulehčí cestu do práce nebo do školy, někomu pomohou vyhrát světový závod. A to i díky vám.


Přidejte se do týmu Shimano.VYBRAT SI PRÁCI