OPERÁTOR TEPELNÉHO ZPRACOVÁNÍ

OPERÁTOR TEPELNÉHO ZPRACOVÁNÍ

Přijďte k nám pracovat, buďte členem týmu Shimano

Co obnáší práce na této pozici? Jde hlavně o obsluhu strojů a zařízení k tepelnému zpracování kovů a obsluhu tryskacího zařízení. Ale patří k ní také další manuální činnost - například měření tvrdosti součástek, jejich nakládka a vykládka. 

Co požadujeme?

Práce v nepřetržitém provoze (12-ti hodinové směny).


Hledáme týmové hráče s chutí učit se novému.


Stojíme o spolehlivé a soběstačné kolegy.

A co nabízíme?

Hl. prac. poměr na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito.


5 týdnů dovolené.


Vydatné obědy za pouhou 1 korunu.


Výhodné stravenky za noční a víkendové směny.


Nákup kola za zvýhodněnou cenu.


Patřičné mzdové ohodnocení a možnost vzdělávat se.
...a další benefity

Trefa do černého? Nečekejte a napište

Nejpozději do týdne se ozveme zpátky.


Chci zvýšit své šance na uplatnění v budoucnu, a proto souhlasím, aby společnost Shimano Czech Republic, s.r.o., se sídlem Dětmarovická 403/4, 733 01 Karviná – Staré Město, nad rámec výběrového řízení na uvedenou pracovní pozici dále zpracovávala mé osobní údaje pro účely evidování mé osoby a nabízení obdobných pracovních příležitostí. Souhlas uděluji na dobu 3 let. Souhlas mohu kdykoliv odvolat. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze odpovědným zaměstnancům společnosti, a to pouze v míře nezbytné pro zpracování.
Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Shimano Czech Republic, s.r.o., IČ 25875701, se sídlem Dětmarovická 403/4, 733 01 Karviná – Staré Město, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

Informační memorandum