OPERÁTOR LISU

OPERÁTOR LISU

Přijďte k nám pracovat, buďte členem týmu Shimano

Na téhle pozici máte na starost obsluhu mechanického výstředníkového lisu (modelové změny - výměny lisovacích nástrojů). Do vaší kompetence rovněž spadá vizuální kontrola kvality a měření rozměrů součástek. Budete pracovat s vysokozdvižným vozíkem při manipulaci s materiálem a portálovým jeřábem při nakládce a vykládce.

Co požadujeme?

SŠ vzdělání technického směru (zámečník, automechanik, instalatér, elektrikář).


Práce v nepřetržitém provozu (12-ti hodinové směny, ranní a noční).


Máme zájem o spolehlivé kolegy.


Zkušenosti s prací ve výrobní společnosti jsou vám výhodou.

A co nabízíme?

Hl. prac. poměr na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito.


5 týdnů dovolené.


Výhodné stravenky.


Nákup kola za zvýhodněnou cenu.


...a další benefity

Trefa do černého? Nečekejte a napište

Nejpozději do týdne se ozveme zpátky.


Chci zvýšit své šance na uplatnění v budoucnu, a proto souhlasím, aby společnost Shimano Czech Republic, s.r.o., se sídlem Dětmarovická 403/4, 733 01 Karviná – Staré Město, nad rámec výběrového řízení na uvedenou pracovní pozici dále zpracovávala mé osobní údaje pro účely evidování mé osoby a nabízení obdobných pracovních příležitostí. Souhlas uděluji na dobu 3 let. Souhlas mohu kdykoliv odvolat. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze odpovědným zaměstnancům společnosti, a to pouze v míře nezbytné pro zpracování.
Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Shimano Czech Republic, s.r.o., IČ 25875701, se sídlem Dětmarovická 403/4, 733 01 Karviná – Staré Město, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

Informační memorandum