OPERÁTOR TŘÍSKOVÉHO OBRÁBĚNÍ (CNC)

OPERÁTOR TŘÍSKOVÉHO OBRÁBĚNÍ (CNC)

Přijďte k nám pracovat, buďte členem týmu Shimano

Vaše pozice obnáší seřizování a obsluhu obráběcích CNC strojů - vkládání vyráběných součástek do zařízení, dále budete mít na starost jejich měření. Také budete zodpovědní za kontrolu kvality při výstupu. Předtím vás však se vším seznámíme a řádně zaučíme.

Co požadujeme?

SŠ vzdělání – výuční list (technické zaměření – výhodou).


Práce v nepřetržitém provoze (12-ti hodinové směny).


Chceme zodpovědné, spolehlivé a samostatné kolegy.

A co nabízíme?

Hl. prac. poměr na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito.


5 týdnů dovolené.


Vydatné obědy za pouhou 1 korunu.


Stravenky.


Nákup kola za zvýhodněnou cenu.


Firemní akce.


...a další benefity

Trefa do černého? Nečekejte a napište

Nejpozději do týdne se ozveme zpátky.


Chci zvýšit své šance na uplatnění v budoucnu, a proto souhlasím, aby společnost Shimano Czech Republic, s.r.o., se sídlem Dětmarovická 403/4, 733 01 Karviná – Staré Město, nad rámec výběrového řízení na uvedenou pracovní pozici dále zpracovávala mé osobní údaje pro účely evidování mé osoby a nabízení obdobných pracovních příležitostí. Souhlas uděluji na dobu 3 let. Souhlas mohu kdykoliv odvolat. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze odpovědným zaměstnancům společnosti, a to pouze v míře nezbytné pro zpracování.
Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Shimano Czech Republic, s.r.o., IČ 25875701, se sídlem Dětmarovická 403/4, 733 01 Karviná – Staré Město, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

Informační memorandum