Finanční Controller

Finanční Controller

Staňte se součástí týmu Shimano. Přijďte k nám pracovat


Mezinárodní společnost Shimano Czech Republic, s.r.o., výrobce komponentů pro jízdní kola, hledá vhodného kandidáta/kandidátku na pozici controller finančního oddělení.

Do zaběhlého týmu hledáme kolegu, či kolegyni, který umí pracovat s excelem, dokáže efektivně zpracovávat měsíční finanční reporty a následně je analyzovat dle potřeb vedení společnosti.

Hledáme někoho, kdo umí pracovat týmově, ale i samostatně, když je potřeba. Dokáže se zorientovat v číslech i procesech. Je aktivní a umí si naplánovat svoji práci tak, aby zvládl všechny úkoly v termínu, hlavně v období měsíčních závěrek :-).

Nevadí nám, pokud jste absolvent s minimální nebo žádnou praxi. Důležitá je pro nás Vaše ochota učit se, a vše ostatní Vám rádi vysvětlíme.


Co od vás očekáváme?

· SŠ nebo VŠ vzdělání (ekonomického směru)

· orientace v účetnictví

· znalost účetních výkazů (rozvaha, výkaz zisku a ztrát, cash-flow)

· samostatnost, aktivitu a preciznost

· schopnost práce s balíčkem MS Office (především MS excel)

· Aj na komunikativní úrovni

· znalost systému SAP výhodou


Co vám můžeme nabídnout my?

· zázemí úspěšné mezinárodní společnosti

· možnost vzdělávat se

· firemní kurzy angličtiny

· týden dovolené nad rámec zákona

· obědy za 1 korunu

· nákup kol za zvýhodněnou cenu

· smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito


Nástup: možnost nástupu ihned nebo po vzájemné dohodě

Trefa do černého? Nečekejte a napište

Nejpozději do týdne se ozveme zpátky.


Chci zvýšit své šance na uplatnění v budoucnu, a proto souhlasím, aby společnost Shimano Czech Republic, s.r.o., se sídlem Dětmarovická 403/4, 733 01 Karviná – Staré Město, nad rámec výběrového řízení na uvedenou pracovní pozici dále zpracovávala mé osobní údaje pro účely evidování mé osoby a nabízení obdobných pracovních příležitostí. Souhlas uděluji na dobu 3 let. Souhlas mohu kdykoliv odvolat. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze odpovědným zaměstnancům společnosti, a to pouze v míře nezbytné pro zpracování.
Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Shimano Czech Republic, s.r.o., IČ 25875701, se sídlem Dětmarovická 403/4, 733 01 Karviná – Staré Město, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

Informační memorandum