VYBRAT SI PRÁCI

VYBRAT SI PRÁCI

Koho právě hledáme?

Dělnické profese

Naučíme vás, jak chytit ten správný grif – stačí se jenom zajet. Dáváme šanci zkušeným profíkům i mladým lidem bez praxe. A s naší partou vám i dvanáctka uteče jedna dvě. Projděte si volná místa a podívejte se, co vám v rámci dané profese nabízíme.

V současnosti není vypsaná žádná pozice

Technické profese

Zajímá vás inovace výroby nebo automatizace procesů? Těšíte se, až budete pracovat na komplet projektech – od nákresů, přes testování po zavedení do praxe? Pak hledáme právě vás. U nás můžete vymýšlet, zkoušet a tvořit. Projděte si volná místa a rovnou nám napište.

Administrativa

Technice moc nerozumíte, ale organizace, plánování, přehled – to jsou schopnosti, kterými vynikáte? I takoví lidé jsou u nás potřeba. Někdo musí připravovat poklady ke zboží, mít na starosti reporty a kontrolovat faktury. Podívejte se, koho zrovna hledáme a pošlete nám svůj životopis.

Nenašli jste pozici, kterou hledáte? Napište nám

Dáme vám vědět, až se podobná pozice znovu objeví.


Chci zvýšit své šance na uplatnění v budoucnu, a proto souhlasím, aby společnost Shimano Czech Republic, s.r.o., se sídlem Dětmarovická 403/4, 733 01 Karviná – Staré Město, nad rámec výběrového řízení na uvedenou pracovní pozici dále zpracovávala mé osobní údaje pro účely evidování mé osoby a nabízení obdobných pracovních příležitostí. Souhlas uděluji na dobu 3 let. Souhlas mohu kdykoliv odvolat. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze odpovědným zaměstnancům společnosti, a to pouze v míře nezbytné pro zpracování.
Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Shimano Czech Republic, s.r.o., IČ 25875701, se sídlem Dětmarovická 403/4, 733 01 Karviná – Staré Město, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

Informační memorandum