PROČ PRACOVAT V SHIMANU

PROČ PRACOVAT V SHIMANU

Práce, stabilita, spokojenost

Není fabrika jako fabrika. Pro nás je důležité, abyste byli se svou prací a odměnou spokojení. Víme, že někdo si chce odmakat svoje a jít domů a druhý by se toho chtěl naučit co nejvíce.

Nasloucháme svým zaměstnancům

Snažíme se vám vyjít vstříc. Protože se na vás můžeme spolehnout, je pro nás důležité, abyste se i vy mohli spolehnout na nás. Nenabíráme pod agenturu, ale rovnou k nám – do kmenového stavu.

Navíc to není jen o finančních bonusech a super odměnách. Ale taky o fajn kolektivu – týmu, který drží pohromadě. Vždycky se pracuje lépe, když se máte s kým poradit, s kým se zasmát nebo s kým na pivo. V příjemném pracovním prostředí vám tak celá šichta uteče jedna dvě.

Přidejte se k nám

Vyrábíme komponenty na jízdní kola a rybářské vybavení. V Česku je to 7rychlostní náboj s vnitřním řazením – tzn. malou převodovku, díky které na kole měníme rychlost.

Původem jsme z Japonska, ale najdete nás ve 28 zemích světa. Proto u nás nespolupracujete pouze s kolegy v Karviné nebo Ostravě, ale také s kolegy v Japonsku, Polsku, Holandsku nebo Singapuru. Spolu s nimi vytváříte kola, která někomu udělají radost. Někomu ulehčí cestu do práce nebo do školy, někomu pomohou vyhrát světový závod. A to i díky vám.


Přidejte se do týmu Shimano.VYBRAT SI PRÁCI