O SHIMANU

O SHIMANU

Práce u nás stojí za to

V Shimanu nespolupracujete pouze s kolegy v Karviné nebo Ostravě, ale také s kolegy v Japonsku, Polsku, Holandsku nebo Singapuru. Spolu s nimi vytváříte kola, která někomu udělají radost. Představte si, že právě teď veze stará paní v Mikulově na svém kole nákup domů. A právě v tom kole je součástka, díky níž se jí šlape snadněji. Ta, kterou jste u nás montovali právě vy. Díky vám tak šetří síly.

Rádi se vám představíme

Jsme světový výrobce cyklistických komponentů a rybářského vybavení. Jinými slovy v Česku je to 7rychlostní náboj s vnitřním řazením – tzn. malou převodovku, díky které na kole měníme rychlost. Ve vývoji se snažíme náboj stále zlepšovat tak, aby cyklistům usnadňoval jízdu a zároveň vylepšil celkový vzhled kola. A v montáži musíme být přesní a pečliví, aby náboj správně fungoval.

V Česku máme dva provozy – hlavní v Karviné a druhý v Ostravě. Dáváme šanci zkušeným i mladým lidem bez praxe. U nás se pracuje v čistém a bezpečném prostředí. Své zaměstnance pečlivě zaškolujeme, mají dost času se vše naučit. A nabíráme rovnou do kmenového stavu.

A teď se nám prosím představte vy

Jak vás můžeme zaměstnat?

Přidejte se k nám

Vyrábíme komponenty na jízdní kola a rybářské vybavení. V Česku je to 7rychlostní náboj s vnitřním řazením – tzn. malou převodovku, díky které na kole měníme rychlost.

Původem jsme z Japonska, ale najdete nás ve 28 zemích světa. Proto u nás nespolupracujete pouze s kolegy v Karviné nebo Ostravě, ale také s kolegy v Japonsku, Polsku, Holandsku nebo Singapuru. Spolu s nimi vytváříte kola, která někomu udělají radost. Někomu ulehčí cestu do práce nebo do školy, někomu pomohou vyhrát světový závod. A to i díky vám.


Přidejte se do týmu Shimano.VYBRAT SI PRÁCI