JAK ZÍSKAT PRÁCI

JAK ZÍSKAT PRÁCI

Nic komplikovaného, stačí 2 kroky

Nemusíte složitě volat a nechávat se přepojovat na personalistu. Stačí si vybrat pozici na našem webu, vyplnit jednoduchý formulář, nejlépe připojit životopis a odeslat. Zbytek nechte na nás. Žádnou žádost nepřejdeme jen tak bez povšimnutí, odpovíme vám všem.


Vyberete si práci na našem webu

Dělnické profese, technické profese i administrativa – všechny volné pozice najdete v záložce Vybrat si práci. Prohlédněte si, koho zrovna hledáme, vyberte si a napište. A jestli nemůžete najít pozici, o kterou máte zájem, i tak se ozvěte. Třeba ji chceme zrovna otevřít nebo pro vás místo najdeme.


2. Ozveme se vám a domluvíme si pohovor

Sledujte svůj e-mail a telefon. Nejdříve vám přijde potvrzení, že vaše žádost dorazila v pořádku, a do 10 dní se vám ozveme a domluvíme se na termínu pohovoru. Jestli jste zvědaví, jak probíhá výběrové řízení, koukněte se.

Přidejte se k nám

Vyrábíme komponenty na jízdní kola a rybářské vybavení. V Česku je to 7rychlostní náboj s vnitřním řazením – tzn. malou převodovku, díky které na kole měníme rychlost.

Původem jsme z Japonska, ale najdete nás ve 28 zemích světa. Proto u nás nespolupracujete pouze s kolegy v Karviné nebo Ostravě, ale také s kolegy v Japonsku, Polsku, Holandsku nebo Singapuru. Spolu s nimi vytváříte kola, která někomu udělají radost. Někomu ulehčí cestu do práce nebo do školy, někomu pomohou vyhrát světový závod. A to i díky vám.


Přidejte se do týmu Shimano.VYBRAT SI PRÁCI