JAK PROBÍHÁ VÝBĚROVKA

JAK PROBÍHÁ VÝBĚROVKA

Krok za krokem

Nenecháme vás tápat. Víme, jak je důležité, abyste věděli, co vás čeká. Proto vás seznámíme s kompletním průběhem výběrového řízení – pěkně krok za krokem. Buďte v obraze a připravte se.

1. Pohovor  >  2. První den v práci  >  3. Zaškolení  >  4. Plný provoz


Pohovor

Dobře se vyspěte a dorazte

Nejdříve se zeptáme my – co jste prozatím dělali, jestli máte nějaké zkušenosti a jaké. Nebo zda jdete přímo ze školy. A taky co myslíte, že u nás budete dělat, co bude vaší náplní práce – nebo naopak, co byste dělat chtěli. Pak se můžete ptát vy – na cokoli budete chtít. Na pohovoru je ta pravá chvíle. Všechno rádi vysvětlíme a ukážeme vám budoucí pracoviště.


První den v práci

Přijdou nové zkušenosti. Těšte se

Plní očekávání, mírná nervozita a hlava plná otázek? To je úplně v pořádku. Začínali jsme tak všichni. První den vám představíme firmu, ukážeme celý provoz a provedeme vás jednotlivými odděleními. Poučíme vás o bezpečnosti a vysvětlíme, jaká pravidla u nás musíme dodržovat. Taky poznáte nové kolegy a svůj tým. Kam jít, když potřebujete něco vysvětlit a taky kam na oběd nebo kde požádat o dovolenou.


Pár dní na zaškolení

Necháme vás rozkoukat

První den máte za sebou. I když občas místo na toalety trefíte do kantýny, začínáte se u nás orientovat. Než se však všechno naučíte, bude to ještě chvilku trvat. Víme, že každý pracuje ze začátku pomaleji a musí se zajet. Proto vás nejdříve pořádně zaškolíme. Nemusíte mít strach, že něco nestihnete. A nebudete v tom sami. Vždy budete mít po ruce, na koho se obrátit.


A hurá do plného provozu

Jako byste u nás pracovali odjakživa

Gratulujeme. Stává se z vás profík. Asi 3 týdny trvá, než se dostanete na podobné tempo jako zběhlí kolegové. Ale pracovat na plno začnete už dříve – jakmile vám to půjde od ruky a budete vědět co a jak. I později se budete mít na koho obrátit, pokud si nebudete něčím jistí. A budete-li mít zájem, můžete se učit dál – líbí se vám nějaká jiná práce a chcete si ji vyzkoušet? Svěřte se svému vedoucímu.

Přidejte se k nám

Vyrábíme komponenty na jízdní kola a rybářské vybavení. V Česku je to 7rychlostní náboj s vnitřním řazením – tzn. malou převodovku, díky které na kole měníme rychlost.

Původem jsme z Japonska, ale najdete nás ve 28 zemích světa. Proto u nás nespolupracujete pouze s kolegy v Karviné nebo Ostravě, ale také s kolegy v Japonsku, Polsku, Holandsku nebo Singapuru. Spolu s nimi vytváříte kola, která někomu udělají radost. Někomu ulehčí cestu do práce nebo do školy, někomu pomohou vyhrát světový závod. A to i díky vám.


Přidejte se do týmu Shimano.VYBRAT SI PRÁCI