BEZPEČNOST PŘI PRÁCI

BEZPEČNOST PŘI PRÁCI

Zdraví a bezpečnost na prvním místě

Nikdo nechce dělat v prostředí, které by pro něj nebylo bezpečné. To je jasné – zdraví a bezpečnost je to nejdůležitější, co máme. Proto vytváříme příjemné a zdravé pracovní prostředí a snažíme se předcházet pracovním úrazům. Každý z našich zaměstnanců prochází několika školeními o bezpečnosti a při práci používá ochranné pomůcky.

Bezpečnostní školení

Připravili jsme hned několik školení, abyste věděli, jak dodržovat bezpečnostní pravidla. Úvodní je pro všechny stejné, druhé absolvujete na svém pracovišti a čas od času vás pravidelně proškolíme.

Ochranné pomůcky

Ochranný oděv je základ, který fasujeme všichni. Mezi další pomůcky patří třeba ochranné brýle, rukavice nebo špunty do uší, pokud pracujete v hlučnějším provozu.

Certifikace OHSAS

O bezpečnosti nemluvíme jen tak, nechali jsme si ji potvrdit razítkem. Dodržujeme všechny zásady systému řízení bezpečnosti a ochrany zdraví při práci.

Přidejte se k nám

Vyrábíme komponenty na jízdní kola a rybářské vybavení. V Česku je to 7rychlostní náboj s vnitřním řazením – tzn. malou převodovku, díky které na kole měníme rychlost.

Původem jsme z Japonska, ale najdete nás ve 28 zemích světa. Proto u nás nespolupracujete pouze s kolegy v Karviné nebo Ostravě, ale také s kolegy v Japonsku, Polsku, Holandsku nebo Singapuru. Spolu s nimi vytváříte kola, která někomu udělají radost. Někomu ulehčí cestu do práce nebo do školy, někomu pomohou vyhrát světový závod. A to i díky vám.


Přidejte se do týmu Shimano.VYBRAT SI PRÁCI