BENEFITY

BENEFITY

Proč k nám jít pracovat

Vaše pohoda a spokojenost v práci, ale i mimo zaměstnání, je pro nás důležitá. V rámci našeho přístupu jsme pro vás připravili řadu odměn, které si zasloužíte. K dispozici máte například týden volna navíc nebo vydatné obědy za korunu.

Máme toho ale daleko víc...


Obědy za korunu

Na kterých si pochutnáte. Každodenní menu – polívku a hlavní jídlo – si pochvalují opravdu všichni. Na polední pauzy se budete vyloženě těšit.

5 týdnů dovolené

Aby člověk dobře pracoval, potřebuje si pořádně odpočinout. Proto u nás máte týden dovolené navíc. A z toho dva dny tzv. speciální dovolené – nemusíte ji hlásit předem. Stačí ráno zavolat.

Finanční bonusy

Příplatky za práci přesčas, ve svátcích a o víkendech jsou samozřejmostí. Ale u nás jsou vyšší, než udává zákon. A už ve zkušební době dostanete ke každé výplatě finanční osobní ohodnocení.

Právník k dispozici

Život občas přinese situace, se kterými si sami neporadíte. S našim právníkem to ale bez problémů zvládnete. Stačí si s ním sjednat schůzku. Pomůže vám vyřešit, cokoli budete potřebovat.

Stravenky

Kantýna je otevřená jen přes den a během nočních směn se tam bohužel nenajíte. Nemusíte si zoufat, přichystali jsme pro vás alternativu. Dostanete plně hrazené stravenky.

Péče o pracovní oděv

Starost o čištění uniformy bereme na sebe. Nechceme po vás, abyste jejím praním zatěžovali svou domácnost. Prostě ji předáte a před další směnou vyzvednete čistou.

Výhodný mobilní tarif

S firemními tarify budete šetřit rodinný rozpočet, chcete-li. U mobilních operátorů můžete využívat speciálních cen pro sebe i svou rodinu.

Podpora kultury a sportu

Každoročně k výročí firmy dostáváte poukázku na sport či kulturu. Můžete si zajít do kina, pozvat partnera do divadla nebo si koupit permanentku do fitka.

Nákup kol za zvýhodněnou cenu

Jste vášnivý sportovec, který na svém kole s chutí pokoří nové výzvy? Nebo jste spíše jen milovník občasných výletů? Díky tomuto benefitu můžete obdarovat nejen sebe, ale i své blízké, moderním kolem za výhodnou cenu.

Přidejte se k nám

Vyrábíme komponenty na jízdní kola a rybářské vybavení. V Česku je to 7rychlostní náboj s vnitřním řazením – tzn. malou převodovku, díky které na kole měníme rychlost.

Původem jsme z Japonska, ale najdete nás ve 28 zemích světa. Proto u nás nespolupracujete pouze s kolegy v Karviné nebo Ostravě, ale také s kolegy v Japonsku, Polsku, Holandsku nebo Singapuru. Spolu s nimi vytváříte kola, která někomu udělají radost. Někomu ulehčí cestu do práce nebo do školy, někomu pomohou vyhrát světový závod. A to i díky vám.


Přidejte se do týmu Shimano.VYBRAT SI PRÁCI