VÝROBNÍ INŽENÝR

VÝROBNÍ INŽENÝR

!NASTARTUJ SVOU KARIÉRU!

 

PŘÍLEŽITOST PRO ABSOLVENTY VŠ TECHNICKÝCH OBORŮ

Chcete spojit své jméno s úspěšnou značkou? Společnost Shimano, světový výrobce cyklistických komponentů, nově otevírá pozici VÝROBNÍHO INŽENÝRA.

 

Co vás čeká?

V rámci tříměsíčního období projdete kolečkem výrobních oddělení, a to konkrétně lisováním za studena, třískovým obráběním a oddělením manuální montáže.

Jednotlivé výrobní procesy poznáte od základu, a to tím, že se zapojíte přímo do výrobních procesů (od obsluhy lisů, obsluhy obráběcích strojů až po manuální činnost v rámci oddělení montáže).

Výrobní kolečko Vám pomůže poznat chod výroby a tím pečlivě vybrat tu správnou cestu pro Vás, kterou po absolvování výrobního kolečka (3 měsíců) nastavíme.

 

Co musíte mít?

VŠ vzdělání technického směru (strojní, elektro, automatizace,...)

Chuť poznat výrobní prostředí a poté tyto znalosti využít pro realizaci projektů

Základní znalost Aj

 

Co vám můžeme nabídnout?

Sami si vyberete, kde nakonec budete pracovat

Dovolená 25 dnů

Půlroční bonusy

Možnost vzdělávání

Obědy za 1 Kč

Další benefity: Zvýhodněná cena na jízdní kola, právní poradenství, firemní akce....

Nástup: DOHODOU

Pracovní smlouva: doba určitá a následné prodloužení na neurčito

Trefa do černého? Nečekejte a napište

Nejpozději do týdne se ozveme zpátky.


Chci zvýšit své šance na uplatnění v budoucnu, a proto souhlasím, aby společnost Shimano Czech Republic, s.r.o., se sídlem Dětmarovická 403/4, 733 01 Karviná – Staré Město, nad rámec výběrového řízení na uvedenou pracovní pozici dále zpracovávala mé osobní údaje pro účely evidování mé osoby a nabízení obdobných pracovních příležitostí. Souhlas uděluji na dobu 3 let. Souhlas mohu kdykoliv odvolat. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze odpovědným zaměstnancům společnosti, a to pouze v míře nezbytné pro zpracování.
Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Shimano Czech Republic, s.r.o., IČ 25875701, se sídlem Dětmarovická 403/4, 733 01 Karviná – Staré Město, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

Informační memorandum