FIN ENGINEER (reporting)

FIN ENGINEER (reporting)

                                                                   Přijďte k nám pracovat, buďte členem týmu Shimano

    Pro naše finanční oddělení, hledáme do týmu kolegu, či kolegyni, který umí pracovat s excelem, dokáže efektivně zpracovávat měsíční finanční reporty a následně je analyzovat dle potřeb vedení společnosti.

Hledáme někoho, kdo umí pracovat týmově, ale i samostatně, když je potřeba. Dokáže se zorientovat v číslech i procesech. Je aktivní a umí si naplánovat svoji práci tak, aby zvládl všechny úkoly v termínu, hlavně v období měsíčních závěrek :-).


Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

SŠ, VŠ vzdělání ekonomického směru.

Orientace v účetnictví.

Znalost účetních výkazů (rozvaha, výkaz zisku a ztrát, cash - flow).

Samostatnost, aktivitu a preciznost.

Schopnost práce s balíčkem MS Office (především MS Excel).

Aj na komunikativní.


Na co se můžete těšit?

Na zázemí úspěšné mezinárodní výrobní společnosti.

Na zajímavé zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, kurzy Aj, obědy za zvýhodněnou cenu....).

Nástup dohodou.


Trefa do černého? Nečekejte a napište

Nejpozději do týdne se ozveme zpátky.


Chci zvýšit své šance na uplatnění v budoucnu, a proto souhlasím, aby společnost Shimano Czech Republic, s.r.o., se sídlem Dětmarovická 403/4, 733 01 Karviná – Staré Město, nad rámec výběrového řízení na uvedenou pracovní pozici dále zpracovávala mé osobní údaje pro účely evidování mé osoby a nabízení obdobných pracovních příležitostí. Souhlas uděluji na dobu 3 let. Souhlas mohu kdykoliv odvolat. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze odpovědným zaměstnancům společnosti, a to pouze v míře nezbytné pro zpracování.
Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Shimano Czech Republic, s.r.o., IČ 25875701, se sídlem Dětmarovická 403/4, 733 01 Karviná – Staré Město, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

Informační memorandum