SKLADNÍK - ZÁSOBOVAČ

SKLADNÍK - ZÁSOBOVAČ

Přijďte k nám pracovat, buďte členem týmu Shimano

Hlavní náplní práce bude příjem zboží z oddělení WH (sklad) na oddělení PSA (zásobování) a následné vychystávání zboží na montážní linky. Jedná se o zodpovědnou práci spojenou s vychystáváním materiálu do výroby dle výrobního plánu, kontrolou materiálu a systémovou prací v rámci programu SAP.


Co požadujeme?

Práce ve dvousměnném provoze (ranní/noční - 8hod.).


Zkušenost na pozici zásobovače není podmínkou.


Máme zájem o spolehlivé kolegy.

A co nabízíme?

Hl. prac. poměr na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito.


5 týdnů dovolené.


Vydatné obědy za pouhou 1 korunu.


Nákup kola za zvýhodněnou cenu.


Firemní akce.


...a další benefity

Trefa do černého? Nečekejte a napište

Nejpozději do týdne se ozveme zpátky.


Chci zvýšit své šance na uplatnění v budoucnu, a proto souhlasím, aby společnost Shimano Czech Republic, s.r.o., se sídlem Dětmarovická 403/4, 733 01 Karviná – Staré Město, nad rámec výběrového řízení na uvedenou pracovní pozici dále zpracovávala mé osobní údaje pro účely evidování mé osoby a nabízení obdobných pracovních příležitostí. Souhlas uděluji na dobu 3 let. Souhlas mohu kdykoliv odvolat. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze odpovědným zaměstnancům společnosti, a to pouze v míře nezbytné pro zpracování.
Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Shimano Czech Republic, s.r.o., IČ 25875701, se sídlem Dětmarovická 403/4, 733 01 Karviná – Staré Město, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

Informační memorandum