VÝPOMOC V KANTÝNĚ - BRIGÁDA

VÝPOMOC V KANTÝNĚ - BRIGÁDA

VÝPOMOC - BRIGÁDA V KANTÝNĚ

Co obnáší práce na této pozici?  Jedná se o zástup stávajícího personálu v případě čerpání dovolené nebo v případě nemoci. Budete vypomáhat hlavně u výdeje obědů, dále pak pomáhat s úklidem kantýny.Práce je vhodná pro důchodkyni nebo maminku na mateřské dovolené.Co požadujeme?


Práce na ranní směny.


Samostatnost, zručnost.


Zdravotní průkaz.

A co nabízíme?

Práci na DOHODU O PROVEDENÍ PRÁCE.


Mzda 85 Kč/h.


Zaučení.Trefa do černého? Nečekejte a napište

Nejpozději do týdne se ozveme zpátky.


Chci zvýšit své šance na uplatnění v budoucnu, a proto souhlasím, aby společnost Shimano Czech Republic, s.r.o., se sídlem Dětmarovická 403/4, 733 01 Karviná – Staré Město, nad rámec výběrového řízení na uvedenou pracovní pozici dále zpracovávala mé osobní údaje pro účely evidování mé osoby a nabízení obdobných pracovních příležitostí. Souhlas uděluji na dobu 3 let. Souhlas mohu kdykoliv odvolat. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze odpovědným zaměstnancům společnosti, a to pouze v míře nezbytné pro zpracování.
Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Shimano Czech Republic, s.r.o., IČ 25875701, se sídlem Dětmarovická 403/4, 733 01 Karviná – Staré Město, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

Informační memorandum