OBSLUHA V KANTÝNĚ

OBSLUHA V KANTÝNĚ

OBSLUHA V KANTÝNĚ

Do přátelského a milého kolektivu, který se stará o chod kantýny, hledáme novou posilu, kterou bude bavit každodenní kontakt se zaměstnanci/kolegy.

Nová posila nám bude pomáhat se zabezpečením plynulého chodu kantýny a s vytvářením příjemného prostředí pro naše zaměstnance.Co obnáší práce na této pozici?


Denní výdej obědů (ne vaření).


Příprava vlastní výroby (obložené bagety, chlebíčky, toasty...).


Práce na pokladně.


Mytí nádobí, úklid kuchyně a kantýny.


Co požadujeme?


Práce na ranní a odpolední směny.


Samostatnost, zručnost.


Zdravotní průkaz.


A co nabízíme?

Práci na hlavní pracovní poměr.


Zaučení.


Obědy za zvýhodněnou cenu.


Nákup kol za zvýhodněné ceny a další benefity.Trefa do černého? Nečekejte a napište

Nejpozději do týdne se ozveme zpátky.


Chci zvýšit své šance na uplatnění v budoucnu, a proto souhlasím, aby společnost Shimano Czech Republic, s.r.o., se sídlem Dětmarovická 403/4, 733 01 Karviná – Staré Město, nad rámec výběrového řízení na uvedenou pracovní pozici dále zpracovávala mé osobní údaje pro účely evidování mé osoby a nabízení obdobných pracovních příležitostí. Souhlas uděluji na dobu 3 let. Souhlas mohu kdykoliv odvolat. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze odpovědným zaměstnancům společnosti, a to pouze v míře nezbytné pro zpracování.
Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Shimano Czech Republic, s.r.o., IČ 25875701, se sídlem Dětmarovická 403/4, 733 01 Karviná – Staré Město, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

Informační memorandum